JUNIOR hotel w Polsce noclegi konferencje wypoczynek ZamośćPOLSKA - LUBELSZCZYZNA
22-400 Zamość
ul. Gen. Sikorskiego 6
tel:48 84 638 63 69
fax: 48 84 638 66 15

www.hoteljunior.pl

JUNIOR hotel w Polsce noclegi konferencje wypoczynek Zamość
 

JUNIOR hotel w Polsce noclegi konferencje wypoczynek ZamośćZamość jest fenomenem w dziejach architektury, nie tylko polskiej ale i europejskiej. Piękno i osobliwy urok Zamościa polega na tym, że w całości został wzniesiony w jednym czasie i stylu. Fenomenem jest także to, że Zamość w późniejszych stuleciach nie był przebudowywany ani zmieniany.

Zachowany w doskonałym stanie, unikatowy w swojej klasie zespół staromiejski został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.

Atrakcją dla zwiedzających są liczne zabytki architektury, katedra, świątynie różnych wyznań, renesansowe kamieniczki, zabytki architektury militarnej (fortyfikacje, bastiony, arsenał), bramy miejskie, gmach akademii, pałac Zamoyskich, jedyne na południowym wschodzie Polski ZOO, Zamojski Rynek Wielki, który należy do najpiękniejszych szesnastowiecznych rynków Europy oraz dominująca nad miastem bryła Ratusza z wieżą zegarową, zwieńczona pozłacaną kopułą. Zapraszamy do odwiedzenia Zamościa i Ziemi Zamojskiej!


Hotel Junior oferuje Państwu 30 zmodernizowanych i przytulnych pokoi jedno, dwu i trzy osobowych oraz dwa apartamenty.

W każdym pokoju znajduje się całkowicie wyposażona łazienka, telefon, TV kablowa i satelitarna oraz TV cyfrowa Canal+ oraz radio.

Dołożyliśmy wszelkich starań aby zapewnić Naszym Gościom miłą atmosferę wnętrz mieszkalnych, dlatego też nasze pokoje są w ciepłych pastelowych barwach, co stwarza przytulną domowa atmosferę do odpoczynku jak i pracy.

 
JUNIOR hotel w Polsce noclegi konferencje wypoczynek ZamośćJUNIOR hotel w Polsce noclegi konferencje wypoczynek ZamośćJUNIOR hotel w Polsce noclegi konferencje wypoczynek ZamośćJUNIOR hotel w Polsce noclegi konferencje wypoczynek Zamość
 

JUNIOR hotel w Polsce noclegi konferencje wypoczynek ZamośćZapraszamy Państwa do hotelowej restauracji, która znajduje się w gustownie urządzonych wnętrzach a czynna jest do ostatniego Gościa.

Restauracja hotelowa oferuje Państwu doskonałą kuchnię serwującą wyśmienite śniadania , obiady i kolacje przyrządzone według receptur tradycyjnej kuchni polskiej i międzynarodowej.

W sezonie letnim możecie Państwo mile spędzić czas przy kawie lub drinku w letnim hotelowym ogródku. 

 

JUNIOR hotel w Polsce noclegi konferencje wypoczynek ZamośćHotel Junior jest idealnym miejscem do organizowania spotkań konferencji i imprez okolicznościowych.

Spełniamy wszystkie życzenia naszych Gości i sprawiany, że każde spotkanie staje się wyjątkowym wydarzeniem.

Sukces jest zapewniony ponieważ wybieracie Państwo Hotel Junior!

Hotel Junior oferuje Państwu organizację konferencji i szkoleń. Nasza sala o powierzchni 50m2 (szer.6m, dł.8m) w zależności od ustawienia może pomieścić do 30 osób

Na Państwa życzenie organizujemy bankiety i przyjęcia okolicznościowe (wesela i inne uroczystości rodzinne) Ceny do negocjacji!

Niepowtarzalna atmosfera i serdeczna obsługa gwarantują Państwu pełną satysfakcję z pobytu w naszym hotelu.